anasayfa

/ grup şirketleri

"Işığı yaymanın iki yolu vardır: Işık kaynağı mum veya yansıtan ayna olmak."

Edith Wharton

grup şirketleri

Bize Proje Geliştirme olarak, 8 farklı şirketimiz ve 1600'den fazla çalışanımızla uzay ve havacılık, otomativ, yazılım, bilişim hizmetleri, panel üretimi, kalıp, tarım, bağcılık, gıda ve turizm gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteriyoruz.

Sektörlerimiz arasındaki en büyük ortak payda, hepsinin merkezinde değerlerimizi ve memnuniyeti önde tutmaktır. Çalışan ve paydaşlarımızın beklentilerini anlamak ve onlara daha fazla fırsat sunmak önceliklerimiz arasında yer alıyor.

Rollmech Automotive, yurt içi ve yurt dışı otomotiv sektörüne birinci derece, co-designer ve full system supplier olarak başarılı bir şekilde hizmet veren ve otomotiv sektöründe konusunda temel oyunculardan birisi olan genç, esnek ve dinamik bir firmadır.

Rollmech Engineering, yurt içi ve yurt dışı otomotiv sektörüne birinci derece, co-designer ve full system supplier olarak başarılı bir şekilde hizmet veren ve otomotiv sektöründe konusunda temel oyunculardan birisi olan genç, esnek ve dinamik bir firmadır.

Demetal Kalıp ve Makine San.Tic.A.Ş. 2016 yılında aramıza katılan şirketimizdir. İsmini Yönetim Kurulu Başkanımız Erdoğan DEMİR’den almaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak özel makine, kalıp, fikstür tasarım ve imalatı yapmaktadır. Yaklaşık 135 kişilik bir ekibe sahiptir.

Rollpanel Yalıtım ve İnşaat Malzemeleri San.Tic.A.Ş. 2016 yılında aramıza katılan ve grubumuzun inşaat alanında faaliyet gösteren şirketidir. Çatı panelleri, cephe panelleri, soğuk hava depose panelleri ürünlerini üretmekedir. Yaklaşık 45 kişilik bir ekibe sahiptir.

Şarap, Ekmek, Zeytinyağı… Bizi kökenimize götüren, topraktan gelen, en doğal hali ile bize kendini sevdiren büyülü üçlü ve tarihin kokusu… Üretme hevesimiz ve paylaşma heyecanımız bir araya gelince; 2017 yılında önce büyülü Asmadan Bağları doğdu. Bağlarımız büyürken "İyi Yemek, İyi Şarap, İyi Zaman" mottosu ile şarap kültürünü yaşadığımız ve yaşattığımız şaraba dair lezzetli bir mekan yaratmak istedik. Asmadan tarım bağları Çanakkale Eceabat ve Manisa Köprübaşında bulunmaktadır. Yaklaşık 20 kişilik bir ekipten oluşmaktadır.

Bengodi Boutique Hotel’imiz, Bize Proje Geliştirme.A.Ş. adı altında 2021 yılında aramıza katılan ve butik bağ oteli konsepti ile konaklama hizmeti veren bir grup şirketimizdir. Hotelimiz aynı zamanda Anadolu’nun kadim uygarlık tarihini anlatmak amacıyla Asmadan Bağcılık Tarihi Müzesini bünyesinde barındırmaktadır.  

Bize-Logo
Facebook Instagram Linkedin

Bize Proje Geliştirme A.Ş. © 2024 Tüm Hakları Saklıdır